Služby Diplomat Parku

Spoločenská miestnosť

V objekte Diplomat Park je k dispozícii Spoločenská miestnosť s vlastnou kuchyňou, chladničkou s mrazničkou, oddelené sociálne zariadenia pre mužov a ženy a malou terasou. Tento priestor môžu klienti bezplatne využívať na prijímanie návštev, organizovanie osláv a iných priateľských stretnutí alebo oficiálnych podujatí. Podmienkou je prinavrátenie priestoru do pôvodného stavu. V prípade záujmu je možné   zabezpečiť upratanie priestorov za poplatok so správcom.

Party room 2 Diplomat Park Spoločenská miestnosť

Správca

Vlastný správca je v objekte k dispozícii celoročne počas pracovných dní. Zabezpečuje komplexnú údržbu priestorov, funkčnosť, čistotu a prípadné odstránenie operatívnych závad alebo porúch ako aj prípadných služieb pre klienta a základe dohody resp. na požiadanie a celoročnú starostlivosť o záhradu.   V prípade potreby je rovnako k dispozícii našim klientom pre zabezpečenie špecifických doplnkových služieb rôzneho druhu.

Upratovanie

V prípade záujmu vieme sprostredkovať servis upratovacích služieb pre klientov ktoré využíva aj Diplomat Park. Samotná dohoda je medzi klientom a dodávateľom tejto služby. Prístup do bytov zabezpečuje vždy správca, a to aj v prípade, že sa jedná o dohodu mimo Diplomat Park.

Detský kútik

V exteriéri Diplomat parku sa nachádza aj časť s detským kútikom. Na svoje si prídu aj naši najmenší, ktorí majú celoročne k dispozícii privátny priestor pre relax aj zábavu.