Zázemie súkromnej
zelene

Rezidenčný komplex Diplomat Park vyrástol v roku 2009 pri Vodárenskej záhrade. Pôvodná zeleň bola vo veľkej miere zachovaná a vytvára tak sviežu oázu priestranných súkromných záhrad, ktoré patria ku každému z prízemným apartmánov. Nadzemné apartmány majú priamy kontakt s pôvabným exteriérom budovy prostredníctvom štedrých terás a balkónov s ideálnou západno-východnou orientáciou.

Bohaté možnosti
priestorového riešenia

Na troch nadzemných podlažiach sa nachádza 17 elegantných apartmánov s rozlohou od 68 až po 240m2. Všetky sú navrhnuté v najvyššom štandarde s dôrazom na estetiku, kvalitu aj trvácnosť použitých materiálov, ktorým dominuje masívne drevo (orech, dub, tropické dreviny) a kameň (žula, mramor). Prirodzená paleta farieb a tvárne dispozičné riešenie umožňuje dotvoriť priestory na mieru každému vkusu – nadčasovo, štýlovo a útulne. K základnému štandardu apartmánov patrí kompletná kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi, vstavané šatníky či krb, na požiadanie je k dispozícii aj kompletné vybavenie apartmánu.

Bezpečnosť, pokoj
a súkromie

Ku každému apartmánu patrí aj ďalšie príslušenstvo a výbava pre dokonale komfortné bývanie – pivničné priestory, garážové státia priamo v budove, elektronický vrátnik, vysokorýchlostný internet a satelitná televízia či služby správcu. K ďalším priestorom komplexu patrí elegantný spoločenský salónik vhodný na súkromné aj pracovné stretnutia. Nechýba ani moderné ihrisko pre vyžitie najmenších rezidentov objektu. Všetky spoločné priestory rezidencie, vrátane chodieb a výťahov, kopírujú najvyšší štandard samotných apartmánov a sú zabezpečené niekoľkostupňovou bezpečnostnou ochranou. Dômyselné architektonické riešenie budovy zase chráni súkromie rezidentov pred akýmkoľvek náhľadom z ulice či okolitých budov.

Bezkokurenčná poloha
na hradnom kopci

Poloha návršia nad vodným tokom už odnepamäti patrila k najexkluzívnejším v každom meste. Platí to aj pre Bratislavu, kde túto výsadnú pozíciu zaujíma jej najvýznamnejšia dominanta – Bratislavský hrad. Rezidenčný komplex Diplomat Park sa nachádza len niekoľko desiatok metrov od neho. Je teda najlepšou príležitosťou priblížiť sa ku skutočne ojedinelému zážitku z bývania. Priamo z apartmánov sa ponúkajú panoramatické výhľady na hrad, mesto, rieku Dunaj či malebné slovensko-rakúske pohraničie, ktoré vám umožnia vychutnať si nezameniteľný genius loci tohto výnimočného miesta.

Výnimočný panoramatický výhľad
a kompletná občianska vybavenosť

Táto poloha rezidenciu predurčuje aj k bezproblémovej dostupnosti ku všetkým strategickým bodom mesta. Nachádza sa v blízkosti sídiel najvýznamnejších štátnych úradov a inštitúcií, zahraničných ambasád a veľvyslanectiev. V komfortnej vzdialenosti od rezidencie je kompletná infraštruktúra vrátane škôlok, škôl, univerzít, lekárskych zariadení a nákupných centier.

Centrálna poloha

Staré mesto tiež ponúka nepreberné možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia. V pohodlnom pešom dosahu od rezidencie nájdete vysokú koncentráciu kvalitných reštaurácií a štýlových kaviarničiek, divadlá, galérie a ďalšie dejiská kultúrnych a spoločenských happeningov. Lokalita ponúka aj kompletné športové vyžitie – ideálne bežecké trasy, kryté aj open-air športoviská, najmodernejšie fitness centrá aj relax v SPA centrách neďalekých hotelov.