Projekt a dispozícia

Diplomat Park je rezidenčné bývanie s modernou elegantnou architektúrou. Objekt má charakter kondomínia zasadeného do bývalej vodárenskej záhrady a svojou výškou harmonizuje s výškou pôvodných stromov. Jeho apartmány tak poskytujú svojim klientom súkromie, komfort a bezpečnosť.

Diskrétnosť a súkromie  klientov je garantované dvojitým vjazdom do garáže, výrazným odstupom kondomínia od hlavnej cesty, celkovým priestorovým riešením a orientáciou bytových jednotiek. Do objektu nemá prístup žiadna cudzia osoba a všetky byty a okná sú mimo dohľadu okoloidúcich ako aj susediacich domov.

Objekt je zabezpečený viacstupňovými bezpečnostnými vchodmi, kamerovým systémom ako aj 24 hodinovým monitoringom celého areálu. Jednotlivé bloky budovy a hlavné vstupy doň, sú pre klientov prístupné pomocou individuálne naprogramovaných elektronických čipov.

Všetky bloky objektu majú panoramatické výťahy s výhľadom na mesto a sú obložené jedinečným prírodnými materiálmi-mramorom a žulou. Táto kombinácia dodáva spoločným priestorom a chodbám na exkluzivite.

Diplomat Park má dve podzemné a 3 nadzemné podlažia. Na dvoch parkovacích podlažiach prepojených auto výťahom je tak dokopy pre klientov k dispozícií 32 parkovacích miest.

Architekti v spolupráci s investorom vytvorili projekt, v ktorom každý apartmán dýcha vlastnou atmosférou, je unikátny a maximálne ťaží zo svojej plochy a orientácie. Prízemné byty majú k dispozícii vlastnú záhradu. Byty na prvom a druhom poschodí disponujú priestrannými terasami alebo balkónmi.

Interiérovo zaujímavé je vybavenie jednotlivých bytov. Každý z nich ma jemne odlišnú farebnú kombináciu čo do farby parkiet a dreva, ako i výber farebnosti a materiálov vybavenia kuchýň či kúpeľní. Všetky apartmány sú riešené v palete prírodných tónov a materiálov, čo umožňuje klientom dotvoriť si bývanie v modernom, klasickom alebo akomkoľvek inom preferovanom štýle. Obytná plocha je riešená maximálne úsporne a vďaka na mieru vstavaným šatníkovým skriniam v recepcii, spálňach a na chodbách, ponúkajú byty aj veľkorysé riešenie úložného priestoru.

Súčasťou objektu je aj Spoločenská miestnosť s vybavenou menšou kuchyňou a sociálnym zázemím, ktorá umožňuje klientom pozvať si hostí a zorganizovať si oslavu, alebo jednoducho prijať návštevu bez narušenia vlastného súkromia. Spoločenská miestnosť je vhodná najmä pre jednotlivcov a páry, ktorým pre samotné bývanie postačuje apartmán s jednou spálňou a veľkou obývačkou a zároveň nechcú byť pripravení o možnosť pozvať si na večer viacero známych a priateľov a pohostiť ich v exkluzívnych priestoroch Diplomat parku.

Počas pracovných dní je v objekte k dispozícii správca, ktorý zabezpečuje celoročnú údržbu priestorov, čistotu a prípadné odstránenie operatívnych závad alebo porúch. V prípade potreby je rovnako k dispozícii našim klientom pre zabezpečenie špecifických doplnkových služieb rôzneho druhu.