Lokalita

Rezidenčný projekt Diplomat Park sa nachádza v exkluzívnej lokalite Starého Mesta, na Mudroňovej ulici a susedí s Bratislavským hradom a budovou Slovenskej Národnej Rady.

Jeho nepochybnou výhodou je bezprostredná blízkosť do historického centra mesta a zároveň ľahká dostupnosť do všetkých mestských častí a na dôležité cestné ťahy. Prechádzka Hradným údolím Vás za 10 minút privedie do pešej zóny Starého mesta a na nábrežie rieky Dunaj.

Neďaleko sa nachádza aj mestský lesopark Horský Park, ktorý je vhodný na šport, prechádzky aj relax v prírode.

Východno-západná orientácia Diplomat Parku, ako aj   ojedinelá poloha Hradného vŕšku, sú zárukou pokojného a jedinečného bývania. Apartmány ponúkajú nádherné výhľady a panorámu na samotné mesto Bratislava, Bratislavský hrad, rieku Dunaj a na susedné Rakúsko.

Diplomat park je situovaný v rezidenčnej zóne, v ktorej sa nachádza väčšina veľvyslanectiev a rezidencií, čím je zaručená zvýšená bezpečnosť klientov.

V pešej dostupnosti sú potraviny Yeme, TESCO a Samoška, Cukráreň Home Bakery, banky a Hlavná pošta, viaceré lekárne, pošta,zubár aj detský lekár, kvetinárstvo; ďalej reštaurácie Albrecht, Parlamentka, Hradná Vináreň ako i hotely ponúkajúce SPA služby.